Centrum regeneracji turbosprężarek CR-Turbo
Centrum regeneracji turbosprężarek CR-Turbo

 • Poniedziałek
  8:00 - 16:00
 • Wtorek
  8:00 - 16:00
 • Środa
  8:00 - 16:00
 • Czwartek
  8:00 - 16:00
 • Piątek
  8:00 - 16:00
 • Sobota
  8:00 - 13:00
 • Niedziela
  Zamknięte

Szczegóły o firmie


Centrum regeneracji turbosprężarek CR-Turbo to serwis samochodowy, który oferuje profesjonalne usługi z zakresu regeneracji turbosprężarek i naprawy pojazdów. Serwis posiada doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, którzy każdemu klientowi służą radą oraz profesjonalną pomocą na najwyższym poziomie. Pracownicy zawsze odpowiedzą na wszelkie pytania związane z naprawą samochodów, a zarazem zaproponują najkorzystniejsze rozwiązania.

Działania CR-Turbo prowadzone są na nowoczesnym sprzęcie, dzięki któremu możliwe jest sprawne i fachowe wykonanie nawet najbardziej skomplikowanych prac przy pojazdach. Żadna awaria występująca w samochodzie nie jest obca doświadczonym pracownikom Centrum regeneracji turbosprężarek, dlatego możliwe jest szybkie odnalezienie kompleksowych rozwiązań dostosowanych bezpośrednio do problemu. Firma specjalizuje się w serwisowaniu turbin — wiedza dotycząca ich regeneracji obejmuje nie tylko sprawdzone metody, ale również nowości, dzięki czemu regeneracja przebiega sprawnie, szybko i w atrakcyjnych cenach.

CR-Turbo przede wszystkim zajmuje się naprawą turbosprężarek i regeneracją wałów napędowych, jednakże firma wykonuje również dla swoich klientów usługi z zakresu mechaniki pojazdowej, w której skład wchodzi: wymiana opon, naprawa układu hamulcowego, diagnostyka komputerowa, wymiana rozrządów, naprawa zawieszeń czy regeneracja wałów napędowych. CR-Turbo zajmuje się także serwisowanie klimatyzacji, a także sprzedażą turbosprężarek po regeneracji.

Warsztat CR-Turbo zlokalizowany jest na ul. Langiewicza 65 w Rzeszowie. Firma swoją działalność prowadzi do poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00, natomiast w soboty w godzinach od 8:00 do 13:00. Firma oferuje kompleksową diagnostykę samochodu, fachowe porady, jak również profesjonalną naprawę.

Dojazd


Komentarze


Ocena:

Krisun

Data dodania: 2021-12-30 08:21:24

Porządne centrum regeneracji, w Rzeszowie z takimi tematami tylko tam!

Adres IP: **.***.**.74

0 0

toor

Data dodania: 2021-09-18 09:30:20

polecam

Adres IP: **.***.**.15

0 0

CR-Turbo

Data dodania: 2021-08-24 10:14:36

Profesjonalna regeneracja turbosprężarek jest oferowana jedynie przez firmę CR-Turbo. Zachęcamy do korzystania z naszych usług, które wykonywane są szybko i kompleksowo. Wykorzystujemy do tego wysokiej jakości urządzenia oraz renomowane części zamienne. Regeneracja turbosprężarek jest usługą świadczoną dla klientów z całej Polski, choć wykonujemy ją w Rzeszowie, w swojej siedzibie. Możliwe jest to dzięki wysyłce sprzętu do naszej siedziby. Obieramy bezpłatnie za pośrednictwem kuriera uszkodzone turbosprężarki lub te do sprawdzenia. Po wykonanej pracy na tej samej zasadzie odsyłamy je do klienta w podane miejsce. Aby skorzystać z usługi zamów kuriera należy wypełnić formularz na naszej stronie www lub skontaktować się z nami telefonicznie.

Adres IP: ***.**.**.34

0 0

Janusz

Data dodania: 2021-08-24 10:08:15

Firma CR-Turbo obsługuje klientów z całej Polski. Oferujemy profesjonalną regeneracje turbosprężarek, które można do naszej siedziby w Rzeszowie dostarczyć osobiście lub też zamówić po odbiór sprzętu kuriera. Wówczas w ciągu 24 godzin pojawia się on w wyznaczonym miejscu po turbinę i na nasz koszt ją odbiera od klienta. Zanim zajmiemy się jej naprawą przeprowadzamy na urządzeniu wiele testów technicznych, które pozwalają dokładnie sprawdzić stan techniczny turbiny. Po jej regeneracji także sprawdzamy, czy urządzenie działa już tak jak należy. Aby skorzystać z odbioru turbosprężarki przez kuriera, należy wypełnić na naszej stronie internetowej formularz lub też skontaktować się z nami telefonicznie. Na każdą naprawioną turbinę udzielamy rocznej gwarancji na piśmie.

Adres IP: **.***.**.19

0 0


Znajdź najlepszy serwis turbosprężarek w Rzeszowie

Prezentujemy katalog najlepszych serwisów turbosprężarek w Rzeszowie oraz jego bliskich okolicach, z których chętnie skorzystają miłośnicy motoryzacji potrzebujący profesjonalnej pomocy z zakresu regeneracji turbosprężarek oraz naprawy pojazdów. W naszym rankingu przedstawiamy wyłącznie serwisy z doświadczeniem i odpowiednimi kwalifikacjami, dzięki którym mogą one służyć swoim klientom na najwyższym możliwym poziomie. Wymienione serwisy samochodowe działają na nowoczesnym sprzęcie, dzięki któremu możliwe jest fachowe wykonanie nawet najbardziej skomplikowanych napraw w atrakcyjnych cenach. W serwisie przedstawiamy przede wszystkim placówki zajmujące się naprawą oraz regeneracją turbosprężarek, jak również oferujących dla swoich klientów profesjonalne usługi z zakresu podstawowej mechaniki pojazdowej, w której skład wchodzi, np. wymiana opon, diagnostyka komputerowa czy regeneracja wałów napędowych.

Ranking serwisów turbosprężarek jest miejscem, w którym każdy użytkownik znajdzie placówkę spełniającą jego indywidualne wymagania. Wszystkie serwisy zlokalizowane na terenie Rzeszowa i pobliskich okolic zostały zebrane w jednym miejscu — są one krótko opisane pod względem oferowanych usług, jak również wypisano godziny otwarcia serwisów, dane kontaktowe oraz adres. Zaletą takiego rozwiązania jest fakt, że nie trzeba samodzielnie przeglądać różnych stron internetowych w poszukiwaniu potrzebnych nam informacji, lecz wszystko znajdziemy w jednym miejscu, co pozwoli nam efektownie porównać poszczególne serwisy turbosprężarek w Rzeszowie. Serwis turbosprężarek Rzeszów nie tylko gwarantuje użytkownikom szybki dostęp do przydatnych informacji, ale również umożliwia porównanie poszczególnych placówek, dzięki opiniom pozostawionych przez klientów oraz wystawionym ocenom. Takie rozwiązanie umożliwia kierowanie się przy wyborze nie tylko atrakcyjną ofertą w świetnych cenach, ale również zadowoleniem innych klientów korzystających z usług serwisu samochodowego.