Zobacz również
Turbo-Lab
Turbo-Lab

 • Poniedziałek
  9:00 - 17:00
 • Wtorek
  9:00 - 17:00
 • Środa
  9:00 - 17:00
 • Czwartek
  9:00 - 17:00
 • Piątek
  9:00 - 17:00
 • Sobota
  Zamknięte
 • Niedziela
  Zamknięte

Szczegóły o firmie


Turbo-Lab to warsztat samochodowy zlokalizowany w Rzeszowie na ulicy Lenartowicza 9. Serwis samochodowy działa od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00, dzięki czemu każdy będzie miał możliwość skorzystania z profesjonalnych, a zarazem kompleksowych usług. Turbo-Lab specjalizuje się w naprawie turbosprężarek do samochodów osobowych, samochodów dostawczych, samochodów ciężarowych, a także maszyn budowlanych czy maszyn rolniczych.

Firma Turbo-Lab, dzięki wieloletniemu doświadczeniu i nowoczesnemu parkowi maszyn gwarantuje wysoki standard świadczonych usług. Diagnostykę oraz naprawy maszyn firma wykonuje w laboratoryjnych warunkach z wykorzystaniem najlepszej klasy maszyn, części zamiennych oraz narzędzi. Oprócz naprawy turbosprężarek Turbo-Lab zajmuje się również tuningiem turbosprężarek oraz naprawą sterowników turbosprężarek. W zakresie usług firmy znajduje się również regulacja zmiennej geometrii oraz czyszczenie filtrów cząstek stałych DPF/FAP.

Dojazd


Komentarze


Ocena:

marek L

Data dodania: 2021-09-18 09:31:19

Wszystko OK !

Adres IP: **.***.**.43

0 1

Ireneusz

Data dodania: 2021-08-24 10:09:36

Oferujemy fachowe usługi regeneracji turbosprężarek, które świadczone są na terenie całego kraju. Firma Turbo-Lab świadczy je przy użyciu najnowszych maszyn oraz używa tylko części zamiennych od najlepszych producentów. Wykonujemy wszystkie prace nad turbiną szybko, sprawnie i rzetelnie. Przeprowadzamy testy techniczne zanim zajmiemy się naprawą, jak i tuż po niej, by być pewnym, że urządzenie działa poprawnie. Obsługujemy klientów z całej Polski dzięki opcji zamawiania kuriera po odbiór sprzętu. Wystarczy się z nami skontaktować telefonicznie lub też wypełnić formularz na stronie internetowej. Wysyłamy kuriera w wyznaczone miejsce na nasz koszt. Odbiera on turbosprężarkę do naprawy, a po wykonaniu regeneracji dostarcza ją z powrotem w wyznaczone miejsce. Na każdą turbinę udzielana jest roczna gwarancja na piśmie.

Adres IP: **.***.**.43

10 4