Turbo-Lab
Turbo-Lab

 • Poniedziałek
  9:00 - 17:00
 • Wtorek
  9:00 - 17:00
 • Środa
  9:00 - 17:00
 • Czwartek
  9:00 - 17:00
 • Piątek
  9:00 - 17:00
 • Sobota
  Zamknięte
 • Niedziela
  Zamknięte

Szczegóły o firmie


Turbo-Lab to warsztat samochodowy zlokalizowany w Rzeszowie na ulicy Lenartowicza 9. Serwis samochodowy działa od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00, dzięki czemu każdy będzie miał możliwość skorzystania z profesjonalnych, a zarazem kompleksowych usług. Turbo-Lab specjalizuje się w naprawie turbosprężarek do samochodów osobowych, samochodów dostawczych, samochodów ciężarowych, a także maszyn budowlanych czy maszyn rolniczych.

Firma Turbo-Lab, dzięki wieloletniemu doświadczeniu i nowoczesnemu parkowi maszyn gwarantuje wysoki standard świadczonych usług. Diagnostykę oraz naprawy maszyn firma wykonuje w laboratoryjnych warunkach z wykorzystaniem najlepszej klasy maszyn, części zamiennych oraz narzędzi. Oprócz naprawy turbosprężarek Turbo-Lab zajmuje się również tuningiem turbosprężarek oraz naprawą sterowników turbosprężarek. W zakresie usług firmy znajduje się również regulacja zmiennej geometrii oraz czyszczenie filtrów cząstek stałych DPF/FAP.

Dojazd


Komentarze


Ocena:

marek L

Data dodania: 2021-09-18 09:31:19

Wszystko OK !

Adres IP: **.***.**.43

0 1

Ireneusz

Data dodania: 2021-08-24 10:09:36

Oferujemy fachowe usługi regeneracji turbosprężarek, które świadczone są na terenie całego kraju. Firma Turbo-Lab świadczy je przy użyciu najnowszych maszyn oraz używa tylko części zamiennych od najlepszych producentów. Wykonujemy wszystkie prace nad turbiną szybko, sprawnie i rzetelnie. Przeprowadzamy testy techniczne zanim zajmiemy się naprawą, jak i tuż po niej, by być pewnym, że urządzenie działa poprawnie. Obsługujemy klientów z całej Polski dzięki opcji zamawiania kuriera po odbiór sprzętu. Wystarczy się z nami skontaktować telefonicznie lub też wypełnić formularz na stronie internetowej. Wysyłamy kuriera w wyznaczone miejsce na nasz koszt. Odbiera on turbosprężarkę do naprawy, a po wykonaniu regeneracji dostarcza ją z powrotem w wyznaczone miejsce. Na każdą turbinę udzielana jest roczna gwarancja na piśmie.

Adres IP: **.***.**.43

10 4


Znajdź najlepszy serwis turbosprężarek w Rzeszowie

Prezentujemy katalog najlepszych serwisów turbosprężarek w Rzeszowie oraz jego bliskich okolicach, z których chętnie skorzystają miłośnicy motoryzacji potrzebujący profesjonalnej pomocy z zakresu regeneracji turbosprężarek oraz naprawy pojazdów. W naszym rankingu przedstawiamy wyłącznie serwisy z doświadczeniem i odpowiednimi kwalifikacjami, dzięki którym mogą one służyć swoim klientom na najwyższym możliwym poziomie. Wymienione serwisy samochodowe działają na nowoczesnym sprzęcie, dzięki któremu możliwe jest fachowe wykonanie nawet najbardziej skomplikowanych napraw w atrakcyjnych cenach. W serwisie przedstawiamy przede wszystkim placówki zajmujące się naprawą oraz regeneracją turbosprężarek, jak również oferujących dla swoich klientów profesjonalne usługi z zakresu podstawowej mechaniki pojazdowej, w której skład wchodzi, np. wymiana opon, diagnostyka komputerowa czy regeneracja wałów napędowych.

Ranking serwisów turbosprężarek jest miejscem, w którym każdy użytkownik znajdzie placówkę spełniającą jego indywidualne wymagania. Wszystkie serwisy zlokalizowane na terenie Rzeszowa i pobliskich okolic zostały zebrane w jednym miejscu — są one krótko opisane pod względem oferowanych usług, jak również wypisano godziny otwarcia serwisów, dane kontaktowe oraz adres. Zaletą takiego rozwiązania jest fakt, że nie trzeba samodzielnie przeglądać różnych stron internetowych w poszukiwaniu potrzebnych nam informacji, lecz wszystko znajdziemy w jednym miejscu, co pozwoli nam efektownie porównać poszczególne serwisy turbosprężarek w Rzeszowie. Serwis turbosprężarek Rzeszów nie tylko gwarantuje użytkownikom szybki dostęp do przydatnych informacji, ale również umożliwia porównanie poszczególnych placówek, dzięki opiniom pozostawionych przez klientów oraz wystawionym ocenom. Takie rozwiązanie umożliwia kierowanie się przy wyborze nie tylko atrakcyjną ofertą w świetnych cenach, ale również zadowoleniem innych klientów korzystających z usług serwisu samochodowego.