Regeneracja turbosprężarek na łożyskach kulkowych

Nowość! Naprawa turbosprężarek na łożyskach kulkowych. Zadzwoń: 603 506 204!

Jako jedni z nielicznych w Polsce oferujemy regenerację turbosprężarek na łożyskach kulkowych serii GTB2060VKLR, GTB2260VKLR. Zapewniamy kompleksowy i profesjonalny serwis.

Regeneracja turbosprężarek na łożyskach kulkowych różni się od naprawy tych standardowych modeli na łożyskach ślizgowych. Serwis taki wymaga więc odpowiedniego sprzętu oraz doświadczenia. Nasza firma z powodzeniem realizuje takie usługi. Naprawa turbosprężarek na łożyskach kulkowych poprzedzona jest dokładnym sprawdzeniem urządzenia. Dzięki temu jesteśmy w stanie ocenić, które elementy wymagają regeneracji. W swojej pracy wykorzystujemy oryginalne kulkowe łożyska ceramiczne oraz części renomowanych marek.

Turbosprężarki na łożyskach kulkowych to nowoczesne rozwiązanie, które wykorzystywane jest przez producentów coraz częściej. Z tego względu odnotowuje się coraz częstsze potrzeby w zakresie serwisowania tych urządzeń. Od 2014 roku w większości turbosprężarek firmy Garrett serii GT oraz GTX stosuje się właśnie nowe ceramiczne łożyska kulkowe. Dzieje się tak, ponieważ jest to rozwiązanie, które niesie za sobą szereg korzyści.

Korzyści z zastosowania ceramicznych łożysk kulkowych w turbosprężarkach:

  • zmniejszenie utraty mocy – turbosprężarka jest więc bardziej efektywna,
  • mniejsze zapotrzebowanie na olej,
  • większa zdolność oporowa,
  • wspomaganie obciążeń promieniowych i osiowych,
  • poprawa czasu dostępu do momentu obrotowego,
  • wyższa odporność na uszkodzenia,
  • lepsze wkręcanie na obroty oraz szybsze doładowanie przy obciążeniu,
  • hałas i ruch układu wirującego tłumiony jest przez powłokę oleju otaczającą pierścień ceramiczny łożyska.


Turbonaprawa Rzeszów Króla Augusta 50, regeneruje turbosprężarki na oryginalnych łożyskach ceramicznych. Oferujemy serwis turbosprężarek na łożyskach kulkowych takich marek jak na przykład Garrett serii GT i GTX oraz wielu innych.